Місто готове за власні кошти перевірити безпечність заводу “Енергія”

0
23

Місто готове за власні кошти перевірити безпечність заводу “Енергія”

07:55 13.04.2017 Місто готове за власні кошти перевірити безпечність заводу “Енергія”

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати погодили проект рішення щодо проведення державної екологічної експертизи діючого об'єкту Філіал ПАТ “Київенерго” завод “Енергія”. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Проект рішення дозволить оцінити вплив діяльності заводу “Енергія” на стан навколишнього середовища та встановити його відповідність вимогам екологічного законодавства.

Громадяни мають знати, чим вони дихають. Наразі місто шукає кошти, аби встановити на підприємстві сучасну систему очищення газів. І хоча перевірки, які здійснювалися минулого року показали, що кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферу знаходиться в межах норми, кияни, які проживають поруч, постійно скаржаться на сморід та задуху. Тому, переконаний, необхідно провести незалежну експертизу, і вже за її результатами складати план дій щодо осучаснення заводу, — зазначив заступник голови комісії Київради з питань екологічної політики Сергій Пилипенко.

Екологічна комісія підтримала проект рішення що передбачає проведення державної екологічної експертизи за рахунок міського бюджету та вирішила звернутись до постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку щодо можливості пошуку коштів для проведення відповідної експертизи заводу “Енергія”.

Нагадаємо, раніше мер столиці Віталій Кличко наголосив, що проблема утилізації сміття гостро стоїть не тільки у Львові і Києві, а загалом по всій Україні. І вирішити її можна за допомогою будівництва сучасних сміттєпереробних заводів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!

198 Також читайте: Україна — серед лідерів за темпами розвитку екологічного транспорту Історичному музеєві загрожує руйнування через будівництво на схилі Старокиївської гори Місто готове за власні кошти перевірити безпечність заводу “Енергія”