Концерт-виставу про щезлих українських письменників покажуть у Києві

Концерт-виставу про щезлих українських письменників покажуть у Києві

11:25 08.11.2016 Концерт-виставу про щезлих українських письменників покажуть у Києві Марія КАТАЄВА

До Дня української писемності та мови 9 листопада о 19.00 в Артистичній вітальні Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбудеться прем’єра концерту-вистави «Я – романтика!».

Програма вечора побудована на поєднанні художнього слова з музичними творами у виконанні артистів хору та солістів оркестру театру. Герой вистави познайомить глядачів з поезіями авторів «Розстріляного Відродження» та їх сучасників.

Через твори Василя Еллана-Блакитного, Михайля Семенка, Олекси Влизька, Олекси Слісаренка, Михайла Драй-Хмари, Павла Филиповича, Майка Йогансена, Максима Рильського на сцені спробують осмислити життя і трагедію 223 щезлих в СРСР українських письменників (розстріляних – 17, тих, що покінчили самогубством – 8, закатованих – 175, зниклих безвісти – 16, померлих своєю смертю – 7), які постраждали за прагнення зберегти письменницьку честь і національну гідність. Зрозуміти, що давало їм сили творити в оточенні існуючої системи, і через зміст, ритміку і словобудову цих творів зарядитися енергією для продовження їхньої справи в наш час.

Коли: 9 листопада, о 19.00.
Місце: Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2)
Квитки у касі театру (тел. 425-42-80) та на сайті www.musictheatre.kiev.ua.

38 Також читайте: Волонтерка-водій "військового таксі" зібрала у Києві 33 тисячі гривень Директор Інституту геронтології: від старості еліксиру немає Олександр Злотник: Іноді мою пісню "Родина" підписують як "народну"

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...