Київрада знайшла винного у зриві голосування 27 жовтня

Київрада знайшла винного у зриві голосування 27 жовтня

14:25 08.11.2016 Київрада знайшла винного у зриві голосування 27 жовтня Анна ЛИСА-КУЗЬМІЧ

Комісія по службовій перевірці неправомірного голосування сторонньою особою на засіданні Київської міської Ради 27 жовтня провела службове розслідування. Про це повідомила прес-служба Київради.

— Члени комісії вивчили обставини не персонального голосування сторонньою особою. Винуватцем виявився помічник депутата фракції «Єдність» у Київраді Костянтина Ялового — В'ячеслав Боядін. Порушник голосував карткою депутата Ігоря Кисельова, — йдеться в повідомленні.

У фракції «Єдність» пояснили, що це не фальсифікація, а збіг обставин. В'ячеслав Боядін був звільнений в той же день. Депутати, причетні до цього інциденту, написали пояснювальні записки. Згідно з документами, ніхто не давав доручення помічникові голосувати замість Кисельова.
Фракція «Єдність» готова публічно вибачитися на сесії Київради.
— Я даю доручення юридичному управлінню підготувати відповідний проект рішення за моїм поданням. Найближчим часом ми його побачимо на комісіях і на пленарному засіданні. Таке рішення буде прийнято, і доступ сторонніх осіб до зали буде обмежений не тільки на рівні домовленостей, а й на рівні нормативного акту, яким стане рішення Київради, — зазначив секретар Київради Володимир Прокопів. Детальний проект висновку у відношенні не персонального голосування в секретаріаті повинен бути підготовлений до 9 листопада. Звіт оприлюднять на сесії 10 листопада.

Нагадаємо, депутати вимагають від Головного управління Національної поліції розслідувати факт грубого порушення законодавства.

13 Також читайте: Київрада знайшла винного у зриві голосування 27 жовтня На території Бабиного Яру встановлять пам’ятник Олені Телізі Під КМДА вимагали дати голосіївцям дихати

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...