Електронний квиток у столиці може стати корейським

0
18

Електронний квиток у столиці може стати корейським

10:55 14.12.2016 Електронний квиток у столиці може стати корейським

Електронний квиток — це новий рівень надання транспортної послуги в столиці. Про це написав заступник голови КМДА Ілля Сагайдак на своїй сторінці у мережі Фейсбук. Сво пропозиії з впровадження нової системи розрахунків надала корейська компанія.

Відбулась зустріч с корейською компанією Korea Smart Card Company та Youngsan, на якій обговорили впровадження в столиці проекту "електронний квиток".
Компанія з Кореї запропонувала свій продукт та можливість інвестиції в проект. Києву дуже потрібен "електронний квиток", що дозволить викорінити готівкові розрахунки в транспорті,
— наголосив Ілля Сагайдак.

Нагадаємо, це не перша спроба міської влади запровадити електронний квиток. Нагадаємо у 2015 році планувалося запровадити електронний квиток, який би дав змогу киянам сплачувати проїзд не лише карткою киянина, а й банківською карткою чи навіть за допомогою мобільного телефону. Крім того, передбачалося, що пасажири зможуть вибрати для себе найбільш зручний та вигідний варіант оплати проїзду – на весь день або на конкретну відстань чи маршрут.

Як пояснив Ілля Сагайдак реалізувати цей проект не вдалося через невиконання умов інвестиційного конкурсу.

Якби не було інвест конкурсу, який розірвано в односторонньому порядку, а в результаті маємо позов до міста на більше ніж мільярд грн, ми би ще в цьому році запустили перший етап, — зазначив Ілля Сагайдак у коментарях до власного ж посту.

Нагадаємо, єдиний квиток також допоможе позбутися «зайців», фальшивих посвідчень і порахувати реальну кількість пільговиків, таким чином збільшивши збори за проїзд.

233 Також читайте: Через ожеледицю киян закликали пересісти на громадський транспорт Кличку присвоїли звання "вічного" чемпіона світу з боксу 37 столичних шкіл закрили на карантин