Дорожники зосередилися на тротуарах та зупинках громадського транспорту

Дорожники зосередилися на тротуарах та зупинках громадського транспорту

12:50 13.12.2016 Дорожники зосередилися на тротуарах та зупинках громадського транспорту

Автодорівці продовжують роботи із зимового утримання вулично-дорожньої мережі столиці. Наразі значна увага дорожників приділена тротуарам та зупинкам громадського транспорту, які обслуговують підприємства корпорації. Розуміючи, що серед пішоходів багато людей похилого віку, яким важко пересуватися за таких погодних умов, підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» посилили контроль за обробкою посипальними матеріалами вулично-дорожньої мережі, якою користуються пішоходи. Про це повідомили в прес-службі КК "Київавтодор".

У ніч з 12 на 13 грудня 249 одиниць снігоприбиральної техніки та 22 бригади дорожніх робітників було задіяно для забезпечення безпечних умов руху транспорту та пішоходів. Вдень кількість бригад було збільшено до 48, — зазначили у прес-службі Київавтодору.

Крім того, сьогодні вранці та вдень автодорівці проводили превентивну обробку посипальними матеріалами мостів і шляхопроводів, спусків, підйомів та вулиць зі складними умовами руху, щоб не допустити утворення ожеледі.

Підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують уважно слідкувати за погодними умовами та станом вулично-дорожньої мережі.

Нагадаємо, учора дорожники готувалися, що погода у столиці зіпсується.

3 Також читайте: Фахівці навчать жінок дбати про своє здоров’я Жителям Деснянського району порадили не пити воду вночі З Будинку Профспілок знесли незаконний поверх

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...