Для юних письменників в столиці створили безкоштовну студію

Для юних письменників в столиці створили безкоштовну студію

10:32 08.11.2016 Для юних письменників в столиці створили безкоштовну студію Марія КАТАЄВА

Книгарня “Є” та сайт літературної критики “ЛітАкцент” запрошують підлітків на літературну студію «Творці 2.0», перше засідання якої відбудеться 9 листопада. Студія має на меті залучати юних письменників до літературної творчості в атмосфері підтримки і взаєморозуміння. Обіцяють шліфувати письмо й вигадувати нові сюжети, ділитися написаним і виконувати творчі завдання.
— Ми чекаємо дітей, які вже пробують щось писати або хочуть і відчувають в собі сили, — розповіла «Вечірці» модераторка Юлія Джугастрянська. – На відміну від популярних шкіл чи семінарів це не буде певний навчальний курс, система «швидких» знань. Звісно, даватимемо вправи на розвиток творчості. Але наша мета – створити для дітей творчий осередок, простір для самовираження з максимально затишною і підтримуючою атмосферою. Учні зможуть ділитися написаним, отримувати зворотній зв'язок, знайти однодумців. Вони отримають досвід цінності творчості і навчаться користуватися її інструментами.
За словами Юлії, в першу чергу розраховують на учнів середніх і старших класів віком від 12 років. Якщо учасники студії забажають, влаштовуватимуть зустрічі з письменниками, які ділитимуться з ними своїм досвідом. Також в мабутньому можливі видання альманахів, творчі вечори.
Заняття є безкоштовними і проходитимуть щотижня.
Початок зустрічі 9 листопада о 16.00 в книгарні «Є» (вул. Спаська, 5, метро “Контрактова площа”.)

63 Також читайте: Кияни можуть купити книжки зі знижками на ярмарку. Програма Один із двох світових майстрів підводного живопису демонструє картини у Києві Коли в листопаді безкоштовно відвідати столичні музеї

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...