Чому вигідно економити воду та світло, навіть якщо отримуєте субсидію [відео]

Чому вигідно економити воду та світло, навіть якщо отримуєте субсидію [відео]

14:50 15.11.2016 Чому вигідно економити воду та світло, навіть якщо отримуєте субсидію [відео]

Перші платіжки доводять, що реально жити у комфорті і платити менше. Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики. І роз'яснюють про правдиві варіанти економії сімейного бюджету в опалювальний сезон.

— Якщо я буду споживати послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Та пам'ятайте це лише міф). Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба! Ви зможете зменшити свою обов’язкову частку плати за комірне. А держава може стати менш енергозалежною, — наголошують у Мінсоцполітики.
Експерти Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" спільно з Мінсоцполітики та Держенергоефективності вирішили ще раз звернути на це вашу увагу і створили відео "Отримав субсидію – економ енергоресурси!". Дивіться і пам’ятайте: надмірне використання енергоресурсів – шкідливе для вашого гаманця).

159 Також читайте: Репортаж з-під землі 600 cтоличних поліцейських вчитимуть англійську безкоштовно Кияни подали на розгляд районних комісій 123 проекти

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...