Чому у багатьох будинках cтолиці постійно зникає світло

Чому у багатьох будинках cтолиці постійно зникає світло

17:07 08.11.2016 Чому у багатьох будинках cтолиці  постійно зникає світло Денис ГАРКАВЕНКО

Наразі близько 53 % столичних електромереж вже вичерпали свої ресурси для експлуатації та потребують поступової заміни. Власне незадовільний стан будинкової мережі і є найбільш поширеною причиною знеструмлення споживачів, пожеж і пошкоджень обладнання та майна.

Найбільшим випробуванням для внутрішньо-будинкових мереж зазвичай є перші дні зниження температури перед та на початку опалювального сезону, а також похолодання після відключення опалення навесні. Саме у зазначений період мешканці багатоповерхівок масово вмикають обігрівачі, що у свою чергу призводить до перенавантаженя електромереж та до їх знеструмлення.

Звичайно, у зв'язку з цим виникають цілком логічні питання: Що вже зроблено ? та Що робиться нині ?

Відповідь на них надав у лаконічній формі начальник району електричних мереж Лівобережної "Київських електромереж" Сергій Тарасенко.

Щоб підтримувати наші мережі у порядку та покращувати показники якості у 2013-2015 рр. на розвиток електричних мереж було інвестовано 1,3 млрд. грн., а у 2016 р. ми планували вкласти ще 400 млн. грн.

За цей період нами була проведена реконструкція та модернізація 21 підстанції 35-110 кВт, побудовано близько 200 км. повітряних ліній електропередач, проведено капітальні ремонти підстанцій 10/04 кВт (близько 2000 ремонтів), і також ми реалізуємо крупні інвестиційні проекти, наприклад підстанція Московська 110 -10 кВт взагалі не має аналогів в Україні.

Результат, як кажуть, "на лицо". Говорячи мовою цифр: якщо у 2014 р. до "Київенерго" надійшло 130 тис. заяв на відсутність енергозбереження та 8, 6 тис. на якість постачання, то у 2015 р. та 2016 рр. ці цифри склали 115 тис. та 7, 5 тис. і 60 тис. та 5 тис. 200 відповідно.

41 Також читайте: Проїзд Європейською площею змінився через світлофори Чому у багатьох будинках cтолиці постійно зникає світло Міська влада вдосконалює Положення про Бюджет участі

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...