Чи буде добудовано Подільсько-Воскресенський міст

Чи буде добудовано Подільсько-Воскресенський міст

07:06 08.11.2016 Чи буде добудовано Подільсько-Воскресенський міст

Під час зустрічі у Берліні київського мера Віталія Кличка з міністром транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Александром Добриндтом відбулося обговорення про подальші кроки та співпрацю з німецькою стороною у втіленні проекту з добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

Міський голова ще раз наголосив на важливості для української столиці добудови і запуску в експлуатацію такого інфраструктурного об’єкту як Подільсько-Воскресенський міст.

Цей міст стане важливою транспортною артерією міста, оптимізує рух в Києві, зробить більш комфортним і швидким пересування містом для киян і гостей столиці. І ми сьогодні докладаємо всіх зусиль, шукаємо будь-які можливості, щоб Подільсько-Воскресенький міст із символу безгосподарності перетворився на сучасну транспортну артерію Києва, — підкреслив Віталій Кличко.

З держсекретарем міністерства Райнером Бомбою мер Києва обговорив подальші кроки для реалізації проекту з добудови Подільського-Воскресенського мосту. Віталій Кличко також подякував Райнеру Бомбі за його підтримку втілення проекту та допомогу в пошуках і залученні інвесторів. Раніше мер Києва домовився з німецькою стороною про виділення 200 тисяч євро на здійснення фінансової та технічної експертизи Подільсько-Воскресенського мосту, в якій візьмуть участь німецькі фахівці.

Експертна оцінка буде завершена навесні наступного року і тоді ми будемо рухатися далі. Це – перспективний проект і я зроблю все, щоб його втілити, — наголосив Віталій Кличко.

425 Також читайте: Чи буде добудовано Подільсько-Воскресенський міст Що загрожує дорогам у центрі столиці У центрі Києва з`явилася загадкова інсталяція [фото, відео]

Вам понравиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


Загрузка...