Будівлю Лук’янівського СІЗО продадуть

Будівлю Лук’янівського СІЗО продадуть

15:10 02.12.2016 Будівлю Лук’янівського СІЗО продадуть

Довкола майбутньої долі легендарного Лук’янівського слідчого ізолятора продовжують вирувати пристрасті. На цьому тижні стало відомо, що Міністерство юстиції України вирішило продати споруду. Ім’я інвестора, який планує придбати будівлю, поки не називають, а от ціна не землю, на якій розташовано ізолятор, вже відома. Про це повідомляє інформаційний портал «Українські новини».

— Всі ми повинні розуміти, що сама будівля Лук'янівського СІЗО нікого не цікавить, всіх цікавить земельна ділянка. БТІ Києва зараз закінчує процес паспортизації об'єкта, паралельно проводиться і оцінка земельної ділянки. Як тільки я буду володіти цією інформацією, вона буде публічно оголошено. Можу сказати тільки про нормативну оцінку землі — вона складає 9 мільйонів 617 тисяч 300 гривень, але прошу Вас не плутати нормативну оцінку з експертною оцінкою землі, — стверджує заступник міністра юстиції Денис Чернешев.

За словами заступника міністра, будівля ізолятору, зведена в середині ХІХ століття, може не становити жодного історико-культурного значення. Цей факт він пояснив тим, що споруда не внесена в реєстр пам’яток архітектури Міністерством культури України.

Поки про строки ліквідації пенітенціарної установи говорити зарано. В той же час, конкурс з продажу СІЗО та прилеглої до нього території вже анонсовано. Згідно з наведеними паном Чернишевим даними, після ліквідації Лук’янівського слідчого ізолятора, ув’язнених переведуть до пенітенціарної установи в смт Коцюбинське на Київщині.

Нагадаємо, Лук’янівське СІЗО продадуть відкрито і на користь громаді.

42 Також читайте: На Печерську відкриють резиденцію Святого Миколая День вдячності відбудеться сьогодні в університеті імені Бориса Грінченка 20 художників з різних регіонів покажуть власне бачення традиційного мистецтва у сучасному світі

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...