Аспірантам університету Шевченка виплатили сміховинну стипендію

Аспірантам університету Шевченка виплатили сміховинну стипендію

16:19 02.12.2016 Аспірантам університету Шевченка виплатили сміховинну стипендію

Стипендіальне питання вже не перший рік хвилює студентів та аспірантів багатьох університетів країни. Однак особливого розголосу ця тема набула серед юних дослідників КНУ імені Тараса Шевченка.

Проте, якщо студенти-кнушники вже більш-менш організували свій протест, то аспіранти 1-го року навчання поки що лише слідкують за поточною ситуацією.

А хвилюватися є через що. Якщо у жовтні кожен з молодих науковців отримав стипендію у розмірі 3300 грн., то у цьому місяці на картку аспірантів було нараховано аж 338 грн. 99 коп.

Скоріше за все, остання сума є доплатою до жовтневої стипендії, оскільки, якимось дивом виявилося, що аспіранти-першокурсники мають отримувати щомісяця лише 1800 грн. А ця сума приблизно у два рази менше, ніж у їхніх колег-аспірантів з інших курсів.

Частина аспірантів вважає подібну політику керівництва університету неправомірною. Сама ж адміністрація КНУ пояснила таку фінансову політику дотриманням норм українського законодавства.

В листопаді 2016 р., враховуючи вимоги п. 19 Постанови Кабміну Міністрів України № 882 від 12.07.2004 р. "Питання стипендіального забезпечення", було відредаговано розміри стипендій, — зазначено в роз’яснені керівництва КНУ.

До речі, вчора на брифінгу, присвяченому питанням освіти, проректор КНУ Володимир Бугров заявив, що «кожен 10-й аспірант України навчається в університеті Шевченка. Цікаво, якою буде статистика через рік ?

Нагадаємо, на яку стипендію слід розраховувати студентам у наступному році.

103 Також читайте: У вікнах ЦУМу з'явилися "дикі" манекени [фото] За прибуттям головної ялинки до Києва можна стежити онлайн Під Києвом зооактивісти врятували лебедя

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...