Всі ці задекларовані статки є лише вершиною гігантського айсберга — науковець

Український "Айсберг" і Український "Титанік". Пройшов уже певний час після надання чиновниками і можновладцями електронних декларацій і починає спадати пил і димова завіса. Що стало нині очевидним? Всі ці задекларовані статки і, кажучи науково, "бабло" є лише вершиною гігантського айсберга.

На поверхні матроси "Титаніка" побачили якісь крижинки, а під водою була прихована така величезна маса, яка і знищила на той час найбільший корабель у світі. Чи розібється український "Титанік" об український "Айсберг"? Аналітики кажуть, що українці були шоковані цими деклараціями. У найбіднішій країні Європи, яка веде війну з московськими інтервентами, така непристойна розкіш. Хлопці, ви не там шукаєте "айсберг". Кажуть ще, що шоковані були всі керівники держав світу.

Ні. Вони і так усе давно знали. Їм доповідали і доповідають їхні спецслужби. "Айсбергом" для нашого "Титаніка" вмить стали громадяни всіх країн світу, і в першу чергу європейці. Ось тепер можуть бути ініційовані всілякі референдуми і опитування про можливе членство України в будь-яких регіональних і глобальних організаціях.

Громадяни країн ЄС нині вже добре розуміють, на власному прикладі, що рівень розвитку економіки будь-якої країни нині визначають не наявні ресурси, а рівень корупції у владі. Існує вже не кореляційний, а функціональний звязок між рівнем корупції в державі, і рівнем її розвитку.

Пускати до ЄС країну з тиким захмарним і можливо найвищим рівнем корупції у світі ніхто не буде.

Petro Maslyak

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Вам понравиться

Добавить комментарий


Загрузка...