Відставка Саакашвілі. Реакція соцмереж

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі подає у відставку. Він пояснив це тим, що президент підтримує два клани в Одесі й область здають не просто корупціонерам, а ворогам України.

"Коли я приїхав до Одеси, я хотів, щоб тут були такі самі темпи розвитку, як у Батумі і це станеться тоді, коли Одесу буде звільнено від корупції" — пообіців Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвили: Реформы в Украине откатились во всех сферах! ВИДЕО

"Боротьба триває. Нехай вони не сподіваються й не розраховують позбутися мене. Я той солдат, який іде стільки, скільки може, а потім стільки, скільки треба", — додав він.

Що про це рішення голови Одеської ОДА пишуть в соцмережах.

Заступник Голови Комітету у Верховна Рада України Віктор Чумак впевнений, можна побудувати демократичне врядування в Одеській області, коли у всій Україні процвітає клептократичний олігархат:

Блогер Ліза Богуцька написала наступне:Судя по тому, что Грицак уже анонсировал дестабилизацию политической ситуации в Украине в ноябре, главным дестабилизатором будет назван Саакашвили. Я, конечно, не понимаю, как он может коррелировать с "проектом Кремля", но думаю, что Грицак что- нибудь придумает на этот счет".

"Радикальна партія вимагає від Президента Порошенка не приймати відставку Саакашвілі, поки він не відзвітує про свою роботу на посаді голови Одеської ОДА. Досить тримати українців за дурнів!" — обурено написав голова РПЛ, народний депутат Олег Ляшко:


"Радійте дофбо**оби,"варягаф" стає меньше", — підписав свою нову карикатуру Георгій Ключник:

"Найголовніше, що Саакашвілі прямо вказав на того, кого він вважає джерелом негараздів в державі. На Президента", — написав народний депутат Ігор Луценко:


На думку блогера Сергія Фурси " не можна поміняти країну, будучи губернатором у Одесі. Можна лише дати надію на це і спалити свій рейтинг":

Глава Союза Приднестровцев Украины, журналист Odessa — Deily Олег Хвощевський впевнений, що коли в Одеську область призначать корумпованого негідника і сепаратиста, люди повстануть:

Народний депутат Борислав Береза написав, що зараз його більше бентежить питання, хто очолить Одеську область після Саакашвілі:

Журналіст Вікторія Світлова вважає, що "на тлі зубожіння людей і наростання суспільного роздратування його (Саакашвілі) гучне звільнення може стати каталізатором серйозних змін в політичній ситуації":

Волонтер, засновник проекту "Повернись живим", Віталій Дейнега написав, що " так і не зрозумів, чим Міхо займався на посаді і які були його успіхи… не зробила Перлина біля Моря якихось еволюційних проривів до Сінгапуру і Сеулу":

Народний депутат Ігор Мосійчук вважає, що піти у відставку Михайла Саакашвілі спонукав "повний провал роботи":

UAINFO

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Вам понравиться

Добавить комментарий