Тука: Уряд не зробив нічого, щоб створити мінімальні умови для людей на окупованому Донбасі

Кабінет міністрів України не зробив фактично нічого для створення щонайменших умов для населення на території окупованого Донбасу. Про це в "Вечірньому праймі" на "112 Україна" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

"Коли лунають такі призови (хай українці потерплять на окупованих територіях, — ред.), я завжди радив, та їдьте ви потерпіть. Наприклад, забороняємо ми везти туди питну воду. Там що, люди від спраги потерпають? Ні. Вони вживають, купують воду, яку їм завозять з території Росії. То в чому сенс такої заборони? Терористи не їздять туди-сюди. Була б величезна частина людей, які, тікаючи від війни, переїхали на контрольовану територію України. Виходячи з того, що Україна їх фактично не прийняла, уряд не зробив фактично нічого для того, щоб створити бодай щонайменші умови для цих людей. Чимала частина вимушена повернутися", — заявив Тука.

На його думку, такі умови не створюються навмисно.

Читайте також: Відкочування Росії з Донбасу помітне неозброєним оком — Тука

"Я бачу лише одну мотивацію, на псевдо забороні заробляються шалені кошти. Величезна кількість людей зацікавлені в існуванні заборонних механізмів і заробляють на цьому величезні кошти", — вважає заступник міністра.

Читайте також: Розведення сил на Донбасі не означає початок перемир'я — Марчук

Сообщить об ошибке — Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Вам понравиться

Добавить комментарий